HELLENIC SPECIAL FORCES
Παρακαλώ Συνδεθήτε
HELLENIC SPECIAL FORCES
Παρακαλώ Συνδεθήτε
HELLENIC SPECIAL FORCES
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HELLENIC SPECIAL FORCES BattleField Bad Company Clan Forum.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AnoR6ikos

AnoR6ikos

Αριθμός μηνυμάτων : 2

Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων! _
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων!   Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων! EmptyΤρι Αυγ 17, 2010 7:40 pm

Σκέφτηκα πως κάποια στιγμή μία συνάντηση από κοντά για μπυρίτσα, φαί και Bad Company chatting θα είχε πολύ χαβαλέ!Βέβαια,δυστυχώς,τα μέλη από επαρχία ή εξωτερικό θα δυσκολευτούν να έρθουν..εκτός αν τους καλύψει τα έξοδα μετακίνησης και διαμονής ο admin Laughing !!!
Εάν πάντως ψήνεστε εγώ είμαι μέσα!Έτσι θα μπορέσουμε να οργανώσουμε και καλύτερα μελλοντικά τουρνουά ή
άλλα happenings του clan μας και φυσικά θα γνωριστούμε καλύτερα!
Και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ φυσικά πως θα κρατάμε πρακτικά για τα μέλη που δε θα είναι παρόντα για να έχουν όλοι λόγο στις αποφάσεις Very Happy !!!
Thanos όλα εξαρτώνται από εσένα τώρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thanos506
Admin
Thanos506

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Κατάσταση : Ok

Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων! _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων!   Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων! EmptyΔευ Αυγ 30, 2010 7:28 pm

Καλώς Όρισες και από εμένα στην Clan μας. Οραία η ιδέα σου. Αλλά γενικότερα θα ηθελα να ξεκαθαρίσω κάτι. Φέτος εγώ φυτώ στην Γ' τάξη του λυκείου για αυτο θα ήθελα όσο μπορείτε να μην βασίζεστε μονο επάνω μου καθώς ίδη έχω αρκετό διάβασμα και το αποτέλεσμα θα είναι να σας απογοητέψω. Πάντος σας υπόσχομαι πως όλις περάσει αυτό ο δύσκολος για μένα χρόνος θα ασχολούμε συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hsf-clan.forumgreek.com
 

Συνεύρεση μπυροποσίας και σουβλακίων!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HELLENIC SPECIAL FORCES :: Διάφορα-
Forumgreek.com | Επιστήμες | Health | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις