HELLENIC SPECIAL FORCES
Παρακαλώ Συνδεθήτε
HELLENIC SPECIAL FORCES
Παρακαλώ Συνδεθήτε
HELLENIC SPECIAL FORCES
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HELLENIC SPECIAL FORCES BattleField Bad Company Clan Forum.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thanos506
Admin
Thanos506

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Κατάσταση : Ok

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΣαβ Οκτ 16, 2010 1:11 am

(Το παρακάτω κείμενο το έγραψε ο Luminus_2142 στο "Αιτήσεις". Απλά το μεταφέρω εδώ για να μην ανοίξουμε συζήτηση μέσα στις αιτήσεις.)


Luminus_2142:
Παράθεση :
Και οσο με το θέμα του "ΑΡΧΗΓΟΥ" στην CLAN δεν υπάρχει τέτοιο θέμα αυτο πάει πρός τον Αποστόλη που πάιρνει "ΑΔΕΙΑ" απο τον Στράτο για να βάλει κάποιον στην όμαδα εγω αυτο δεν το δέχομαι και ουτε κανείς αλλος στην όμαδα πιστέυω. Όποιος θέλει ας με διαψέυση. Που θέλω να καταλήξω εγω σαν Δημήτρης και σαν Luminus_2142 δηλώνω οτι για εμένα δεν υπάρχει " ΑΡΧΗΓΟΣ " και θα παραμείνω σε αυτην την ιδέα. Κατι τελευταίο θα ήθελα ολοι οι παίχτες και οταν λεω ολοι μηδενώς εξερουμένου οπως και εγω να κάνουμε αίτηση για να ξέρουμε ποιοι είμαστε στην CLAN και ξανα βάλε το όριο της ηλικίας που πρέπει να είναι κάποιος για μπει στην ομάδα και θα πρότινα να ανεβάσουμε το όριο απο τα 13 στα 16. Γιατι πριν λίγο καιρό είχε " ΜΠΕΙ " στην ομάδα ο Tzatzikis μου ειπε οτι ειναι στην ομάδα ενω δεν ειχε κάνει ακόμα αίτηση και μου είπε οτι ο Αποστόλης θα πάρει άδεια απο τον Στράτο για να μπει στην ομάδα συγνώμη Αποστόλη δεν εχω κατι μαζι σου αλλα αυτο δεν θέλω να το ξανα ακούσω απο κανέναν αλλον οπως ειπε και ο αδελφός σου ο Θανάσης και έχει δίκιο η ομάδα ειναι για ολους και μπαίνει οποιος θέλει αν δεν το δέχεστε αυτο τουλάχιστον εγω θα βγω απο την ομάδα, και δεν νομίζω κανείς αλλος να το δέχεται αυτο. Αυτα ήθελα να πω οποιος θέλει οπως ειπα και πιο πάνω ας με βγάλει ψέυτη. Θα ήθελα σχόλεια απο ολους η τουλάχιστον απο αυτους που ενδιαφέρονται και λένε πως είναι ομάδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hsf-clan.forumgreek.com
Thanos506
Admin
Thanos506

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Κατάσταση : Ok

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΣαβ Οκτ 16, 2010 1:46 am

Απόστολος:

Καταρχάς συμφωνώ μαζί σου. Επίτρεψέ μου όμως να το πιάσω από την αρχή.
Ισως να φαινόταν πως ζητούσα (όπως πολύ σωστά ανέφερες) "Άδεια" από τον Στράτο αλλά ακριβώς φαίνεται έτσι γιατί τελικά είμαστε πολλοί λίγα τα άτομα που ασχολούμαστε με την απαρέτητη διαχείρηση/συντονισμό αν θες της clan (Εγώ, εσύ, ο Θάνος, πιο πριν ο Στρατος και τελευταία ο Bill). Τι εννοώ, τις περισσότερες φορές μιλούσα πρώτα μαζί σου, με τον Θάνο αλλά ήθελα την γνώμη όλων αυτών που ασχολούνταν κατά κάποιο τρόπο, έτσι ανέφερα τον Στράτο. Δεν παίζει τίποτα άλλο ούτος ή άλλος αυτό φαίνεται και από την δουλειά που έχω κάνει σε Forum και Site, οι περισσότερες ιδέες δεν ήταν του Θάνου αλλά δικές μου (χωρίς να ρωτήσω κάποιον) όπως και η υλοποίησή τους φυσικά.

Ακόμα θα αναφερθώ σε κάτι που δείχνει γιατί πρέπει να μπεί όριο ηλικίας.
Εγώ ποτέ δεν είπα κάτι αντίστοιχο από αυτά που σου είπε ο Tzatzikis:

Παράθεση :
πριν λίγο καιρό είχε " ΜΠΕΙ " στην ομάδα ο Tzatzikis μου ειπε οτι ειναι στην ομάδα ενω δεν ειχε κάνει ακόμα αίτηση και μου είπε οτι ο Αποστόλης θα πάρει άδεια απο τον Στράτο

Εγώ με τον μικρό έχω μιλίσει μόνο μία φορά. Το μόνο που του είπα είναι αν γνωρίζει κανέναν άλλο εκτός από τον Θάνο από την clan. Τώρα πότε του ανέλυσα όλα τα διαδικαστηκά και την διαχείρηση της clan δεν θυμάμαι μπορεί να έχω πάθει αμνησία μετά από σφαίρα sniper Very Happy .

Καλήτερα πιστεύω Lumi είναι να τα λέμε έτσι στα ίσα για να εξηγούμαστε και να μην παρεξηγούμαστε...
και ίσως και εγώ να υπέρβαλα πολλές φορές... πειστεύω να διορθώνομαι σιγά σιγά... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hsf-clan.forumgreek.com
powerslaver

powerslaver

Αριθμός μηνυμάτων : 6

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΚυρ Οκτ 17, 2010 4:33 am

Για να τεθεί περαιτέρω συζήτηση θα πρέπει να μπουν και άλλα μέλη στο forum. Μέχρι τότε παίζουμε όπως είμαστε, δηλαδή casual gaming.

Εμένα προσωπικά δε με χαλάει γιατί έχουμε φτιάξει καλή παρέα, και όποτε είμαι online υπάρχουν πάντα φίλοι να παίξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apostolos
Admin
Apostolos

Αριθμός μηνυμάτων : 3

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΚυρ Οκτ 17, 2010 9:29 pm

powerslaver έγραψε:
Για να τεθεί περαιτέρω συζήτηση θα πρέπει να μπουν και άλλα μέλη στο forum. Μέχρι τότε παίζουμε όπως είμαστε, δηλαδή casual gaming.
Εμένα προσωπικά δε με χαλάει γιατί έχουμε φτιάξει καλή παρέα, και όποτε είμαι online υπάρχουν πάντα φίλοι να παίξεις.


Βασικά αυτό λέμε, να μήνουμε έτσι. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luminus_2142
Admin
Luminus_2142

Αριθμός μηνυμάτων : 28

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΠαρ Ιαν 21, 2011 1:06 am

Ετυχε να μαθω οτι καποιοι με θεωρουν αρχηγω στρατηγο επειδη θελω να οργανωθει λιγο η ομαδα, οπως εμαθα προσφατα μου το παιζουν οτι εμεις φταιμε στο οτι δεν κανουμε αγωνες δηλαδη ασχολουμαστε ασχολουμαστε αλλα τιποτα λες και εμεις πρεπει να τα κανουμε ολα επισης καποιοι απο εμας λενε οτι ασχοληθηκαν οτι μπηκανε σε κατι ιστοσελιδες για CLAN wars και κανανε αιτησεις και το ειπαν στους αλλους αλλα εγω ρωτησα παρα πολλους και δεν ξερουν τιποτα ουτε μου ειπαν τιποτα λενε τιποτα και γενικα ολοι ειναι ατομιστες οπως εμαθα απο παραπωνα καποιον εγω αυτο το μονο που θελω να πω ειναι το οτι οποιος εχει προβλημα μαζι μου με αυτα που κανω ας μου το πει καταμουντρα οχι πισωπλατα οπως κανουν αυτοι οι καποιοι που ξερω ποιοι ειναι αλλα χεστηκα στο οτι και να πουνε εγω φταιω που ασχοληθηκα σαν μαλακας και μου την λετε κιολας ωραια ομαδα λοιπον εγω αυτο ηθελα να πω τωρα οποιος θελει και εχει τα κοτσια ας μου απαντησει απο εδω ας με βρει στο παιχνιδι δεν με ενδιαφερει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Luminus_2142
Admin
Luminus_2142

Αριθμός μηνυμάτων : 28

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΠαρ Ιαν 21, 2011 1:08 am

Ich habe es in Deutsch zu verstehen und Nektarios

Ich zufällig weiß, dass einige allgemeine Marktführer betrachten, weil ich eine kleine Gruppe organisieren wollen, wie ich vor kurzem erfahren, dass mein Spiel unsere Schuld, dass es heißt, wir wollen kämpfen, aber nichts, was wir sagen und wir müssen alles tun, und einige von uns sagen, dass beteiligt an etwas, dass Websites Clan Wars ging und sie machten Anfragen und erzählte den anderen, aber ich bat zu viele wissen nichts, was ich sagte nichts, noch nichts sagen und jeder ist Individualist parapona wie ich von jemandem, den ich will nur sagen, war gelernt, dass wer auch immer hat ein Problem mit mir was kann ich tun, wenn ich nicht sagen katamountra den Rücken, als diese Menschen, wer sie sind, wissen aber, dass bei chestika und sagen meine Schuld, dass Ich mag ein Arschloch gearbeitet und ich will es schon nettes Team dieses Gut Ich mag nun sagen, wer und will, muss den Mut lassen Sie mich von hier zu beantworten ist es egal, uns in das Spiel finden
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thanos506
Admin
Thanos506

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Κατάσταση : Ok

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΠαρ Ιαν 21, 2011 4:45 am

Δημήτρη, μην αρπάζεσαι δεν υπάρχει λόγος, στην ουσία όλοι ξερουμε ποιοι ασχολούνται και ποιοι όχι. Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τη λένε οι άλλοι, μου φτάνει που αν θέλω παρέα να παίξω έχω εσένα τον Bill και μερικά ακόμα φιλαράκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hsf-clan.forumgreek.com
Gr_Player

Gr_Player

Αριθμός μηνυμάτων : 2

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ   ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ EmptyΠαρ Ιαν 21, 2011 6:40 am

Aσε φιλε την μεταφρασι στα γερμανικα γιατη δεν βγασο καθολου νοημα απο αυτα που μετραφασι το google ευφγραριστο για την προσπαθια . Κατα αλα για τις αιτηση οσο ξερο στιλανε μεσα PS3 μινιμα στο Thanos506 και αυτος τους εβαλε μετα στιν ομαδα ετσι το προτοεκανα και εγω για φτο ι δικιαμου σκεψη θα ητανε τους παλους που ηχανε στιλη τιν αιτηση μεσον PS3 να τους βαλουμε καπος μεσα χοροις να στηλουν οποσδιποτε μια κενουρια αιτηση και τα καινουρια ατομα να κανουνε αιτηση μεσα απο το φορουμ οπος το σκεφτικατε που θεωρο μια καλι ιδεα .









πχ:Τα ορθογραφικα λαθη που προοριζονται και δεν σχολιασμενες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hsf-clan.webs.com/
 

ΘΕΜΑ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HELLENIC SPECIAL FORCES :: Clan-
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις